Nagrywanie z lotu to frajda, czyli który dron warto wybrać

W dzisiejszych czasach prawie każdy z nas może poczuć się jak pilot samolotu, sterując własnego drona i tworząc niebanalne filmiki z jego wykorzystaniem.


Sława tej formy sprawiła jednakże, że na dzisiejszym rynku znajduje się mnóstwo najróżniejszych dronów. Niewprawiony użytkownik może przez to mieć znaczący problem ze znalezieniem pasującego sprzętu, który będzie pasować do jego wymagań. Na co warto uwzględnić podczas nabywania drona?


dron w powietrzu
Przygotowane przez: Diriye Amey
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Najistotniejszym czynnikiem w przypadku kupowania drona jest jego zastosowanie – będziemy go używać tylko do zabawy czy ciekawi nas fachowe filmowanie z powietrza? Jeśli chodzi o pierwszą możliwość, to nie warto wkładać w sprzęt zbyt dużych środków. Może się w końcu okazać, że filmowanie dronem prędko nam spowszednieje i odstawimy nowo kupioną zabawkę – po co więc wydawać na nią parę tysięcy złotych. Jeśli natomiast myślimy o całkowicie profesjonalnym nagrywaniu przy pomocy drona, podczas zakupu musimy koniecznie zwracać uwagę na jakość zamontowanych na nim kamerek.


Różne notki

Wyprowadzamy się z wielkiego miasta. Z jakich powodów?

tonery do drukarki
Przygotowane przez: Frédéric BISSON
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wiele osób przeprowadza się na skraj miasta. Ci, co jeszcze wczoraj krzywili się na wieś obecnie wznoszą tam domy. Ci, co wynosili miasta na piedestał twierdząc, że nie mogą sobie wyobrazić funkcjonowania w mniejszym mieście (nie mówiąc już o wiosce) aktualnie narzekają na wszechobecny miejski hałas, za to cenią sobie wiejską głuszę i prostotę, brak pośpiechu i nieskażone przemysłem i spalinami powietrze. Prezentuje się to tak, jakbyśmy za młodych lat potrzebowali większego ośrodka miejskiego do zabawy i zużytkowania energii na zabawy, a teraz, kiedy jesteśmy trzydziesto,- czterdziestolatkami pragniemy stabilizacji w jakimś refleksyjnym miejscu.


Filmowanie dronem - czytaj dalej na tej stronie http://dronmaster.pl/ to świetna zabawa, często spędzamy więc na tym zajęciu sporo czasu. W tym przypadku warto zadbać o to, by kamera naszego drona miała odpowiednią ilość pamięci.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.